Ostatní práce - Skutečné sny

Váš oblíbenec v Družině vymítaču je:

Mernigler Apokalypticus (Merný) (14) Gefemril Manurobovič Karmotrov (Gef) (6) Trn (7) Elithia (Elis) (5) Fifinka (7) Ilidar (Decentně Tajemný Muž v Kápi) (13)

Celkem hlasů: 52

http://www.wps.webz.cz/gallery/bannery/bannerwps.gif

http://www.wps.webz.cz/gallery/bannery/bannerkion.gif

http://www.wps.webz.cz/gallery/bannery/spisovatelenablogu.gif

http://www.wps.webz.cz/gallery/bannery/banneroots1.gif

http://www.wps.webz.cz/gallery/bannery/bannerrpg.gif

http://www.wps.webz.cz/gallery/bannery/temnarka.jpg


... to jsem jednou takhle unavený jel autobusem a PŘEMÝŠLEL ...

Skutečné sny

Věřte nebo ne, ale je to tak. Když někdo vysloví nahlas tento nadpis, ostatní zřejmě neuvěří. Metaforicky byste, milí čtenáři, mohli být těmi nevěřícími.
Tak abych se vrátil zpět k původní myšlence, chtěl bych zde popsat, co se mi děje v současném každodenním životě. Nebojte, nestalo se mi něco tak úžasného, nýbrž něco tak děsivého. Hodně totiž záleží na tom, jestli máte hezké nebo ošklivé sny. V mém případě je to ta druhá možnost.Určitě byste nikdy nechtěli potkat své nepřátele nebo lidi, které nemáte příliš v lásce, na jednom ístě a v jeden okamžik. Mně se to povedlo.
Nedávno jsem jel metrem. Představte si vlak - to je asi 5 vagonů plných lidí. Do jednoho vagonu se vejde max 450 pasažérů. Takže pravděpodobnost, že by se většina výše zmíněných lidí sešla v jednom vagonu, je docela mizivá. Uvážíme-li, že jde o lidi, kteří se vzájemně neznají a kteří bydlí od sebe velmi daleko. Nebudete tomu věřit, ale byl to právě "můj vagon", kde jsme se všichni potkali.
Ne, teď si opravdu nedělám legraci. Ze začátku "ke mně" nastoupil pár tvořen klukem, který mě na základce šikanoval a jednou holkou ze střední - Bárou. No nevšímal jsem si jich - není to slušné, civět na "olizující se pár". Po několika minutách jízdy, strávených bezcílným čuměním na protější prázdnou sedačku, jsem si v odrazu skla nad sedačkou, povšiml své "bejvalky". Identifikace proběhla úspěšně vzhledem k její jedinečnosti. Řekl jsem si: "No co, prostě náhoda, ne?" Na Další zastávce nastoupila, mnou už dávno zapomenutá, spolužačka ze základky, kterou jsem miloval a protože ona mě ne, tak jsem jí za to nesnášel. Ovšem defilé celé této "přehlídky" předvedl King-Kong, houpající se na držadle pro pasažéry.
Když jsem vystoupil, zjistil jsem, že jsem se mýlil. Ulevilo se mi, ani nevíte jak. Na Černém Mostě jsem nastoupil do autobusu a po chvíli psaní jsem zjistil, že na druhé straně mé řady sedaček sedí má druhá "bejvalka" se současným přítelem.
Inu ve snáři se píše, že pokud se něco děsivého děje ve snech, pak následuje štěstí v normálním životě. Ale co se bude dít, pokud je tomu naopak?

Diskuse pro článek Skutečné sny:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile10.gif./] [.smile04.gif./] [.smile01.gif./] [.smile05.gif./] [.smile06.gif./] [.smile08.gif./] [.smile09.gif./] [.smile02.gif./] [.smile03.gif./] [.smile07.gif./]
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?

Archiv citátů

přidej RSS